1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت ترنم مهر باران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

ترنم مهر باران برای اهدا کمک یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت ترنم مهر باران جزئی از اموال سایت ترنم مهر باران محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت ترنم مهر باران و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.tmbaran.ir می باشد.

ثبت و ارسال سفارش:

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه پرداخت های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پشتیبانی:

ما در ترنم مهر باران با پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

برگشت کمک اهدایی

  • خیری که به اشتباه مبلغی را بیشتر از مبلغ مورد نظر خود به موسسه ترنم مهرباران اهدا کرده باشد میتواند با ارسال درخواست کتبی و اطلاعات پرداخت به خیریه تقاضای عودت مبلغ را نماید. بدیهی است درخواست عودت در کم ترین زمان ممکن بررسی خواهد شد.

جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات و اهدا:

همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران در سایت ترنم مهر باران قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت های مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات و کالاها در سایت پیربازار آشنا شوند. همچنین واحد خدمات مشتریان پاسخگوی هر گونه ابهام و سوال کاربران هستند.

بستن منو